RN73H2ETTD5050B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD5050B10
JLCPCB Part #
C3939097
Description
250mW 505Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS