RN73H2ETTD4991D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4991D100
JLCPCB Part #
C4226588
Description
250mW 4.99kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS