RN73H2ETTD4990C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4990C25
JLCPCB Part #
C4062858
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS