RN73H2ETTD4933D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4933D10
JLCPCB Part #
C4178740
Description
250mW 493kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS