RN73H2ETTD4932F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4932F25
JLCPCB Part #
C3915398
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS