RN73H2ETTD4932C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4932C50
JLCPCB Part #
C4309036
Description
-55℃~+155℃ 250mW 49.3kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS