RN73H2ETTD4930B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4930B50
JLCPCB Part #
C4181484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 493Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS