RN73H2ETTD48R7F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD48R7F100
JLCPCB Part #
C4170845
Description
250mW 48.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS