RN73H2ETTD4873B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4873B25
JLCPCB Part #
C3999357
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS