RN73H2ETTD4873B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4873B10
JLCPCB Part #
C4319719
Description
-55℃~+155℃ 250mW 487kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS