RN73H2ETTD4871D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4871D50
JLCPCB Part #
C3961041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS