RN73H2ETTD4871D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4871D10
JLCPCB Part #
C4220519
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS