RN73H2ETTD4870F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4870F100
JLCPCB Part #
C4084999
Package
1210
Description
250mW 487Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS