RN73H2ETTD4812C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4812C10
JLCPCB Part #
C4145432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS