RN73H2ETTD4811F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4811F10
JLCPCB Part #
C3918305
Description
250mW 4.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS