RN73H2ETTD4810F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4810F100
JLCPCB Part #
C3944339
Description
-55℃~+155℃ 250mW 481Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS