RN73H2ETTD4810B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4810B50
JLCPCB Part #
C4148730
Description
250mW 481Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS