RN73H2ETTD4753F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4753F25
JLCPCB Part #
C4281439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS