RN73H2ETTD4752C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4752C25
JLCPCB Part #
C4101733
Description
250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS