RN73H2ETTD4752A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4752A25
JLCPCB Part #
C4197132
Description
250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS