RN73H2ETTD4752A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4752A10
JLCPCB Part #
C3990395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS