RN73H2ETTD4751C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4751C50
JLCPCB Part #
C4209906
Description
250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS