RN73H2ETTD4751A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4751A10
JLCPCB Part #
C4024781
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS