RN73H2ETTD4750F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4750F25
JLCPCB Part #
C4346234
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS