RN73H2ETTD4750B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4750B50
JLCPCB Part #
C3981988
Description
-55℃~+155℃ 250mW 475Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS