RN73H2ETTD4702B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4702B50
JLCPCB Part #
C3937974
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS