RN73H2ETTD4700B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4700B10
JLCPCB Part #
C3912954
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS