RN73H2ETTD46R4F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD46R4F50
JLCPCB Part #
C4139405
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS