RN73H2ETTD4640F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4640F50
JLCPCB Part #
C3916013
Description
250mW 464Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS