RN73H2ETTD4592C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4592C50
JLCPCB Part #
C4173482
Description
250mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS