RN73H2ETTD4592A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4592A25
JLCPCB Part #
C4105378
Description
250mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS