RN73H2ETTD4590F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4590F10
JLCPCB Part #
C4244395
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS