RN73H2ETTD4590B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4590B10
JLCPCB Part #
C4022753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS