RN73H2ETTD4530F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4530F50
JLCPCB Part #
C3973318
Description
-55℃~+155℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS