RN73H2ETTD4530B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4530B10
JLCPCB Part #
C4209626
Description
250mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS