RN73H2ETTD44R2F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD44R2F25
JLCPCB Part #
C4222343
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS