RN73H2ETTD4483B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4483B25
JLCPCB Part #
C4267580
Description
250mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS