RN73H2ETTD4481C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4481C25
JLCPCB Part #
C4104055
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS