RN73H2ETTD4423F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4423F50
JLCPCB Part #
C3945668
Package
1210
Description
250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS