RN73H2ETTD4423C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4423C50
JLCPCB Part #
C4294353
Description
-55℃~+155℃ 250mW 442kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS