RN73H2ETTD4422F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4422F100
JLCPCB Part #
C4114722
Description
250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS