RN73H2ETTD4422D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4422D50
JLCPCB Part #
C4312573
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS