RN73H2ETTD4421D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4421D10
JLCPCB Part #
C4206860
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS