RN73H2ETTD4420F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4420F10
JLCPCB Part #
C3914037
Description
250mW 442Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS