RN73H2ETTD43R7D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R7D50
JLCPCB Part #
C3919980
Description
250mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS