RN73H2ETTD43R0B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R0B25
JLCPCB Part #
C4348574
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS