RN73H2ETTD4373D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4373D100
JLCPCB Part #
C4130284
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS