RN73H2ETTD4372F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4372F25
JLCPCB Part #
C4138555
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS