RN73H2ETTD4371F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4371F50
JLCPCB Part #
C4119437
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS