RN73H2ETTD4370D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4370D50
JLCPCB Part #
C3970290
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS